Start Aktualności sportowe

Sportowy sukces

27.09.2018 r. odbył się Powiatowy Turniej Biegów Sztafetowych. Reprezentacja naszych uczniów zajęła podwójne podium. Dziewczęta zdobyły II miejsce, natomiast chłopcy III miejsce.
Skład reprezentacji: Gracjan Leśniewski, Anna Opara, Oliwia Grabowska, Marcelina Dereń, Amelia Wardak, Natalia Duda, Wiktoria Idaczyk, Agnieszka Stach, Magdalena Wodyk, Ewa Cieślarczyk, Michalina Koperska, Wiktoria Głowacka, Konrad Idzik, Artur Matulka, Mateusz Bajtek, Wojtek Zych, Mikołaj Supieta, Jacek Grzebielichowski, Jakub Rudnik, Jakub Szaryk, Marcel Lisiecki.

Uczniów  przygotowali: Bożena Paszkiewicz, Wojciech Szczęsny, Adrian Zieliński.

Gratulujemy i życzymy naszym sportowcom dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym!

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

25.04.2018 r. w Szkole Podstawowej w Malechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach rywalizowało 10 szkół, które były podzielone na trzy grupy. Do półfinału doszły drużyny reprezentujące GM Sławno, SP Malechowo, SP Wrześnica i  SP Darłowo. Mistrzami powiatu zostali zawodnicy ze SP w Malechowie, drugie miejsce przypadło drużynie z Darłowa, a reprezentacja GM ze Sławna zajęła III miejsce. Skład naszego zespołu: Bartosz Ruciński, Tomasz Szcześniak, Oskar Grzelak, Patryk Szultka, Arkadiusz Mikrut, Jakub Wiciński, Gracjan Leśniewski, Mateusz Bajtek, Miłosz Leśniewski, Seweryn Rabenda.
Dzień później 26.04.2018 także w Szkole Podstawowej w Malechowie do rywalizacji o Mistrza Powiatu w Piłce Nożnej przystąpiły dziewczęta. Na boisku grały w dwóch grupach po 4 zespoły. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dominika Bańkowska, Paulina Domżał, Oliwia Borkowicz, Weronika Zych, Julia Stępień, Patrycja Maciejewska, Oliwia Grabowska, Ewa Cieślarczyk, Amelia Wardak i Martyna Purcha dzielnie walczyła we wszystkich spotkaniach, wychodząc z grupy do półfinałów. Niestety, w ostatecznym starciu dziewczęta przegrały jedną bramką z rzutów karnych i zajęły IV miejsce. Mistrzami Powiatu zostały dziewczęta z Malechowa, II miejsce wywalczyły zawodniczki SP ze Staniewic, a III SP Jarosławiec.

Wszystkim drużynom gratulujemy!

Zawody Regionalne w Piłce Siatkowej Dziewcząt

6 .03 .2018 w naszym Gimnazjum odbyły się zawody regionalne w piłce siatkowej dziewcząt.

W zawodach uczestniczyło 6 zespołów – Mistrzów Powiatów : Szkoła Podstawowa w Tychowie, Szkoła Podstawowa w Mścicach, Gimnazjum Miejskie Nr 1 w Sławnie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Szczecinku, Gimnazjum nr 9 w Koszalinie, Gimnazjum w Połczynie Zdroju. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch grupach. W grupie I nasza drużyna przegrała mecz z Gimnazjum w Koszalinie, a wygrała z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Tychowie.

Ostatecznie zawodniczki z naszej szkoły zajęły wysokie III miejsce w regionie Koszalińskim w końcowej klasyfikacji zawodów.

Skład reprezentacji: Daria Liśkiewicz, Patrycja Maciejewska, Weronika Zych, Oliwia Borkowicz,

Paulina Domżał, Paulina Sało, Ewa Cieślarczyk, Martyna Purcha.

Gratulujemy !!

Opiekun drużyny : p. Justyna Marzec

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

08.02.2018 r. w  Szkole Podstawowej w Postominie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn: z Postomina, Malechowa, Pieszcza, Staniewic, Jarosławca, Darłowa i Sławna. Mecze rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja naszej szkoły dzielnie walczyła, wychodząc z grupy, by w finale zagrać o I miejsce z drużyną z Malechowa. Niestety, różnicą jednej bramki przegrałyśmy to spotkanie zajmując II miejsce.

Skład naszej reprezentacji: Domnika Bańkowska, Oliwia Borkowicz, Paulina Domżał, Patrycja Maciejewska, Aleksandra Skoczylas, Weronika Zych, Gracja Kadylak, Daria Liśkiewicz, Ewa Cieślarczyk, Oliwia Grabowska, Marcelina Dereń.

Organizatorzy wybrali 7 najlepszych zawodniczek całego turnieju. Wśród wyróżnionych znalazły się: Weronika Zych i Oliwia Borkowicz !!! Gratulujemy im i całej drużynie !!!

Opiekę nad zespołem sprawowały p. Marta Stępień i p. Justyna Marzec.

alt alt

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

6 lutego w Postominie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów: z Malechowa, Postomina, Darłowa, Jarosławca i Sławna. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym’’.

Uczniowie z naszej szkoły zdecydowanie wygrali wszystkie pojedynki i zajęli I miejsce w końcowej klasyfikacji.

Skład zwycięskiej drużyny: Kacper Stojewski, Jakub Todys, Jakub Wiciński, Robert Stawicki, Michał Czesnowski, Szymon Ulatowski, Tomasz Karolczak, Miłosz Leśniewski, Michał Urbanowicz,   Jan Gębka.

Opiekunowie i organizatorzy wybrali 7 najlepszych zawodników całego turnieju. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Kacper Stojewski i Jakub Wiciński. Gratulujemy!!!

Opiekę nad drużynami sprawowali: p. J.Marzec i p. W. Szczęsny.

alt alt

Organizacja roku szkolnego

Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

54.80.87.166