Mundurowi dla Natalii

„Nie trzeba być bogatym, by ofiarować coś drugiemu człowiekowi,
można ofiarować mu odrobinę swojego czasu i serca...”Nie szczędzili swojego czasu i serca Ci wszyscy, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie festynu charytatywnego „Mundurowi dla Natalii”.

To już jedenasty i ostatni festyn dla gimnazjalistów i wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas przy Gimnazjum Miejskim nr1 w Sławnie.
Wolontariusze pod opieką pań Aldony Zawarskiej-Anikiej i Anny Borowiec sprzedawali ciasta, ciepłe dania, zimne napoje, dbali o przebieg występów, zbierali do puszek fundusze, które przeznaczone będą na leczenie Natalii.
Byli to: Julia Koperska, Laura Czyż, Konrad Idzik, Eryk Bednarczyk, Nela Mariak, Mikołaj Supieta, Konrad Świątek, Daria Szram, Nadia Tymoszuk, Kornelia Gunerka, Klaudia Skrzeczowska, Małgorzata Marczak, Zuzanna Szamocka, Monika Andrykowska, Natalia Duda, Wiktoria Idaczyk, Natalia Niedzielska, Marcelina Dereń, Zuzanna Duszyńska, Magdalena Grądzka, Patrycja Gorczyńska, Bartosz Iwko, Jakub Jakimiak, Małgorzata Krzyżaniak, Kinga Serewiś, Agnieszka Stach, Amelia Wardak, Ewa Cieślarczyk, Oliwia Grabowska, Anna Opara, Julian Sosiński, Oliwia Szafrańska, Julia Żak.

Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym gimnazjalistom i wolontariuszom ze Szkolnego Koła Caritas za bezinteresowną pomoc i otwartość na drugiego człowieka...
Tobie Kochana Natalio życzymy dużo, dużo zdrowia...