• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Wydarzenia Wreszcie WAKACJE !!!

Wreszcie WAKACJE !!!

Ostatni dzwonek, czyli zakończenie roku szkolnego. Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Dzisiaj oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.00 złożeniem przez absolwentów kwiatów pod popiersiem Patrona Szkoły mjra Henryka Sucharskiego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego przez społeczność szkolną zabrał głos pan dyrektor Henryk Kudźma. Przywitał zaproszonych gości, pracowników szkoły, rodziców i uczniów. Uroczysty apel zaszczycili  obecnością: p. Maria Poprawska - radna Rady Miejskiej i prezes fundacji Rodzina, p. Stanisław Szkudlarek - radny Rady Miejskiej, p. Paweł Blum - przedstawiciel organizacji kombatanckich, p. Sebastian Dereń – Sekretarz Starostwa Powiatowego.

Pan Dyrektor dokonał podsumowania minionego roku, podkreślając ogromne zaangażowanie gimnazjalistów we wszystkich dziedzinach szkolnego życia.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Zuzanna Jóźwiak przekazała swoją władzę nowo wybranemu przewodniczącemu – Erykowi Bednarkowi.

Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie. Pan Dyrektor podkreślił, że czas spędzony w szkole to nie tylko czas poświęcany nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, to również miejsce, gdzie uczniowie rozwijają swoje pasje, miejsce codziennych spotkań z przyjaciółmi, miejsce, w którym możemy dostrzec i wykształcić w sobie wiele zachowań społecznych. Szczególne słowa uznania skierował do ABSOLWENTÓW, spośród których aż 44 otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Natomiast w klasach II świadectwo z wyróżnieniem otrzymało 35 uczniów. Gratulując uczniom wspaniałych wyników, p. Dyrektor skierował szczególne słowa podziękowania do rodziców. Na koniec z przyjemnością wysłuchaliśmy piosenki pt. „Ostatni raz z moją klasą” w wykonaniu Agnieszki Stach.

 

 

Rada Pedagogiczna przyznała wyróżniającym się uczniom następujące nagrody i tytuły:            

- trzystopniową nagrodę imienia Patrona Szkoły (kryteria: wzorowe zachowanie, średnia ocen powyżej 5,0 oraz działalność społeczna) otrzymali kolejno:

I stopnia –   Izabela Cabańska

II stopnia –  Julia Santorek

III stopnia – Julia Lewicka

  

- Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała absolwentka – Patrycja Majchrzak

- Tytuł Mistrza Wiedzy zdobyła  Izabela Cabańska

- Zaszczytne miano Mistrza Przedmiotu otrzymali :

Adam Hinc - FIZYKA

Julia Santorek - GEOGRAFIA

Julia Lewicka - HISTORIA

Bartosz Rakowski – JĘZYK ANGIELSKI

Izabela Cabańska - MATEMATYKA

Michał Czesnowski – WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

   

- Miano Najlepszego Sportowca otrzymali absolwenci: Weronika Zych i Jakub Wiciński

- Najsympatyczniejsi Absolwenci to: Gracja Kadylak i Marcel Bieżuński

Najważniejszym wyróżnieniem dla uczniów klas drugich, za najwyższe wyniki wnauce iwzorowe zachowanie, jest tytuł Primus Inter Pares Złoty Medal Ucznia. W roku szkolnym 2017/2018 zdobyli go następujący uczniowie:

Tytuł Primus Inter Pares otrzymała: Anna Paczkowska. Złoty Medal Ucznia otrzymała: Wiktoria Niewielska.

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR” otrzymały: Anna Paczkowska i Marcelina Dereń. Tytuł Mistrz Liczydła otrzymała: Weronika Rozen. Tytuł Mistrza Ortografii otrzymała: Marcelina Dereń.

Za godne reprezentowanie szkoły i bardzo dobre wyniki sportowe wyróżnieni zostali: Ewa Cieślarczyk, Paulina Domżał, Oliwia Borkowicz, Patrycja Maciejewska, Tomasz Szcześniak, Arkadiusz Mikrut, Michał Lewiński i Miłosz Leśniewski.

Nasi Gimnazjaliści, jak co roku, z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w licznych konkursach. Z wytrwałością próbowali swych sił w rywalizacji z najlepszymi, a w osiągnięciu sukcesu pomogła im zdobyta wiedza i umiejętności.

    Z satysfakcją dzielimy się ich sukcesami w konkursach organizowanych przez  Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty:

   

Pozostałe sukcesy:

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła brała udział w sportowej rywalizacji szkół powiatu sławieńskiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W końcowej klasyfikacji podsumowującej nasze zmagania w poszczególnych konkurencjach oraz grach zespołowych zajęliśmy II miejsce w powiecie. Nasze największe sukcesy to:

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalińskiego,
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców i V miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalińskiego,
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce dziewcząt i chłopców oraz IV miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalińskiego przez obie reprezentacje,
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych i Drużynowych Biegach Przełajowych przez reprezentacje dziewcząt i chłopców,
  • Wysokie lokaty naszych uczniów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych:
  • Sztafeta Chłopców 4x100 m: I miejsce Michał Lewiński, Michał Czesnowski, Jakub Czesnowski, Arkadiusz Mikrut
  • Bieg na 100 m:

I miejsce Arkadiusz Mikrut

II miejsce Michał Lewiński

III miejsce Jakub Czesnowski

  • Bieg na 300 m:

II miejsce Weronika Zych

Uczniowie klas trzecich, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 oraz przynajmniej bardzo dobre zachowanie, zostali wyróżnieni jako Wzorowi Absolwenci:

kl. III A: Oliwia Borkowicz, Patrycja Maciejewska, Weronika Zych, Julia Stępięń, Paulina Domżał,

kl. III B: Marcel Bieżuński, Julia Kwiatek, Klaudia Lokś, Julia Lagoda, Karolina Miszczyk, Roksana Nowicka, Julia Pitus, Dominika Gołąb;

kl. III E: Zuzanna Anikiej, Tomasz Bernal, Izabela Cabańska, Michał Czesnowski, Oktawian Fenik, Jan Gębka, Adam Hinc, Paweł Jelonek, Gracja Kadylak, Katarzyna Kapa, Klaudia Kapralska, Tomasz Karolczak, Sara Kosmalska, Jakub Laska, Gabriela Leśniewska, Miłosz Leśniewski, Julia Lewicka, Patrycja Majchrzak, Julia Podpłońska, Bartosz, Rakowski, Julia Santorek;

 

Świadectwa z wyróżnieniem w klasach II uzyskali uczniowie:

kl. II B: Eryk Bednarczyk, Julia Koperska, Nela Mariak, Wiktoria Niewielska, Anna Paczkowska, Nina Piechocka, Magdalena Radziwon, Wiktoria Smoniowska, Kinga Stachowiak, Mikołaj Supieta, Daria Szram, Konrad Świątek, Nadia Tymoszuk, Wojciech Zych;

kl. II C: Małgorzata Marczak, Zuzanna Kuśnierek, Oliwia Siudy;

kl. Il D: Julia Drzonkowska, Wiktoria Idaczyk, Karolina Tomaś;

kl. II E: Marcelina Dereń, Zuzanna Duszyńska, Wiktoria Głowacka, Patrycja Gorczyńska, Magdalena Grądzka, Jakub Jakimiak, Zuzanna Jóźwiak, Oliwia Kęsik, Michalina Koperska, Mikołaj Majchrzak, Zuzanna Mysiorek, Weronika Rozen, Amelia Wardak, Magdalena Wodyk, Agnieszka Stach.

     Za pracę w Szkolnym Kole CARITAS podziękowania otrzymali:

Wiktoria Zawada, Dominika Gołąb, Patrycja Kuśmierkiewicz, Patrycja Maciejewska, Weronika Zych, Aleksandra Skoczylas, Zuzanna Anikiej, Izabela Cabańska, Martyna Dyrcz, Oktawian Fenik, Gracja Kadylak, Katarzyna Kapa, Klaudia Kapralska, Sara Kosmalska, Patrycja Majchrzak, Julia Podpłońska, Julia Santorek, Oliwia Borkowicz, Paulina Domżał, Klaudia Kęsik, Julia Stępień, Julia Łagoda, Michał Czesnowski, Jan Gębka, Gabriela Leśniewska, Julia Lewicka.

      Skierowano także podziękowania i wyróżnienia dla osób działających w Samorządzie Uczniowskim, bez pracy których życie uczniowskie byłoby mniej urozmaicone. Otrzymali je: Zuzanna Jóźwiak, Marcelina Dereń, Małgorzata Krzyżaniak, Patrycja Majchrzak, Julian Sosiński, Amelia Wardak, Michalina Koperska, Kinga Kowalczyk, Julia Pitus.

         Dyplom uznania za stuprocentową frekwencjęna lekcjach otrzymali:

Elwira Witkowska, Małgorzata Marczak, Laura Szkudlarek, Klaudia Skrzeczowska, Dawid Kamiński, Oktawian Fenik, Miłosz Leśniewski.

Gratulujemy !!!

 

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny. Następny dzwonek dopiero we wrześniu. M A M Y  W A K A C J E !!!

 
English German Polish

Dla uczniów

 

 Plan lekcji

 Galeria fotograficzna

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ulti Clocks content

Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432467481_301_sm.jpg img_1434136357_174.jpg img_1432467487_265_sm.jpg img_1434136363_637_sm.jpg img_1434136343_212.jpg img_1432235052_958_sm.jpg img_1432467484_16.jpg img_1432235054_908_sm.jpg img_1434136340_518_sm.jpg img_1432235059_897.jpg

Wiadomości dnia

Wiadomości z kraju i ze świata – wszystko co ważne – WP
Wiadomości - najważniejsze i najnowsze informacje. Wiadomości, foto i wideo. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia. Polska i świat.

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj149
mod_vvisit_counterW tygodniu5467
mod_vvisit_counterW miesiącu26090
Twoje IP
34.228.42.25
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości